להזמנות חייגו: 053-3666642

סקירת JBL Clip 4: רמקול ה-Bluetooth שתרצו לקחת לכל

JBL קליפ 4 תלוי על תיק גב
האנה סטרייקר / חנון איך לעשות
אם אתם מחפשים רמקול Bluetooth נייד לגור לצדכם, ה-JBL Clip 4 הוא הרמקול שצריך להשיג. השילוב שלו בין ניידות ואיכות צליל הוא ללא תחרות. גם העובדה שהוא עמיד למים בהחלט לא מזיק.

הנה מה שאנחנו אוהבים
ביצועי אודיו
דירוג עמיד למים IP67
ניידות נוחה
חיי סוללה ארוכים
פרטי עיצוב
ומה אנחנו לא
אין מצב סטריאו או תאימות לרמקול
גובה קליפ מעט קצר
אין דרך לבדוק את מצב הסוללה
הבודקים המומחים של How-To Geek מתמחים בכל מוצר שאנו בודקים. אנחנו מעבירים כל פיסת חומרה שעות של בדיקות בעולם האמיתי ומעבירים אותן דרך מדדי ביצוע במעבדה שלנו. לעולם איננו מקבלים תשלום כדי לאשר או לסקור מוצר ולעולם לא לצבור ביקורות של אנשים אחרים. 

האם כדאי לקנות את JBL Clip 4?

פונקציונליות וביצועי שמע
ישר מהאריזה, הרמקול הזה אינטואיטיבי לשימוש. עם נורית חיווי מתח, רמזים אודיו להתאמה/כוח והקליפ המשולב, אין הרבה שאתה צריך הוראות עבורו. התכונה היחידה הנסתרת לכאורה היא היכולת לדלג על שירים על ידי לחיצה כפולה על כפתור ההפעלה. זה מושלם עבור כשאתה מסתובב במקלחת וקורץ אווירה של שיר מופיע. עם זאת, אתה לא יכול לחזור לשיר הקודם, אז דלג בחוכמה!

איכות הצליל של ה-Clip 4 זעזעה אותי. יש לו בס מרשים לגודל הרמקול והסאונד הכללי עשיר. טווח הווליום רחב ויענה על רוב הצרכים. אני לא יכול לדמיין שימוש רב בהגדרה השקטה ביותר שלו מכיוון שאתה בקושי יכול לשמוע אותו כשהאוזן שלך לחוצה אליו, אבל עוצמת הקול הגבוהה ביותר שלו נהדרת להתכנסות קטנה בחוץ.

סביר להניח שתרצה רמקול חזק יותר למסיבה גדולה, אבל ה-Clip 4 יכול להתמודד עם קבוצה בגודל ממוצע.

ניידות ועמידות במים
מים על ה-JBL Clip 4
האנה סטרייקר / חנון איך לעשות
ה-JBL Clip 4 מושלם לקחת לחוף או לבריכה. דירוג ה-IP67 שלו אומר שמוצקים, כמו לכלוך וחול, לא ישפיעו עליו ושהוא עמיד למים מספיק עבור רוב השימושים הסטנדרטיים. ליתר דיוק, הוא שורד כשהיה שקוע מטר אחד מתחת למים למשך חצי שעה לפחות. כל עוד אתה לא מנסה לצלול עם הרמקול הזה, אתה אמור להיות בסדר. רק הקפד לשטוף אותו במים מתוקים לאחר השימוש בו בבריכה, באגם או באוקיינוס.

כיצד פועלים דירוגי עמידות במים עבור גאדג\'טים

כיצד פועלים דירוגי עמידות במים עבור גאדג\'טים
קל לתפוס את הרמקול הזה. הצמד אותו לתרמיל שלך לטיול יום או על לולאת החגורה שלך עבור דלת תא המטען. הקליפ יציב, אך עדיין קל לפתיחה. אני קצת מהסס לעודד כל אחד לנסוע עם התיק שלו מרוכז בחלקו החיצוני של התיק, מכיוון שתחבורה ציבורית כרוכה באופן קבוע להישען על התיק ולהטיל אותו.

אם אתה חושש לאבד אותו, שיגנבו אותו, או שיפוצץ אותו באקראי מוזיקה ברכבת התחתית, אולי עדיף לזרוק אותו בתיק.

חיי סוללה מרשימים
JBL מתיימרת להפיק 10 שעות שימוש ברמקול זה. לא בטוח איך הם בדקו את חיי הסוללה, הייתי סקרן לראות כמה זמן הרמקול מחזיק מעמד בתרחיש שימוש רגיל. הרצתי מספר מחזורים של השמעת מוזיקה באמצע עוצמת הקול במשך כמה שעות, כיביתי את הרמקול לכמה שעות והדלקתי אותו שוב כדי לנגן שוב. זה נמשך 25 וחצי שעות מרשימות!

חיי הסוללה שלך יהיו תלויים בנפח הפלט שלך, אבל בסך הכל, נראה של-JBL Clip 4 יש סוללת קול.

אני בהחלט רוצה לראות דרך לבדוק את רמת הסוללה. האינדיקציה היחידה היא שנורית הסטטוס הופכת לאדומה מיד כשהיא עומדת למות. בשלב זה, זה קצת מאוחר מכיוון שאתה יכול להיות בחוץ כדי להתחיל לנגן מוזיקה. כולם ייהנו מהודעה מוקדמת יותר.

עיצוב קליפ משופר
תפס JBL 4 זווית כדי להראות נורית חיווי כוח וזרוע תפס שקע
האנה סטרייקר / חנון איך לעשות
המראה של הקליפ בפועל ב-JBL Clip 4 השתפר בהרבה מהדגם הקודם. בעוד שזה ב- JBL Clip 3 נראה בולט מהחלק העליון, הקליפ בדגם החדש משולב בתוך הגוף וכתוצאה מכך מראה חלק יותר.

העדכון אכן הקריב קצת גובה כדי להציג יותר רוחב. תעלה שקועה מכילה את זרוע הקליפ בעת פתיחת הסוגר. זה מאפשר לך להשתמש יותר מגובה הקליפ מכיוון שהזרוע לא תפריע באותה קלות. הקליפ נראה נהדר ומתפקד היטב, אבל הייתי רוצה קצת יותר גובה בתוך הקליפ כדי שיוכל להיצמד לעמוד עץ סטנדרטי או מוט מקלחת.

בעלים שבדקו את ה-Clip 3 הזכירו את רצונם במצב סטריאו שבו תוכלו לקשר מספר רמקולים יחדיו. לרוע המזל, JBL לא הטמיעה תכונה זו ב-Clip 4.

תכונה נוספת שחסרה היא היכולת להשתמש במכשיר ה-Bluetooth כרמקול. אין לך אפשרות לבצע או לקבל שיחה דרך ה-Clip 4. כל אודיו מפסיק כשהטלפון המחובר בשיחה.

יש יתרון קל לאופן שבו JBL מטפל בזה בהשוואה לדור הקודם. הטלפון שלך לא מצלצל דרך הרמקול יותר, מה שאומר שהמוזיקה שלך לא מופרעת. עם מספר שיחות הספאם שכולנו מקבלים בזמן האחרון, זה נחמד שאתה יכול להתעלם משיחה מבלי להפסיק את המוזיקה.

רמקולי ה-Bluetooth הטובים ביותר של 2022

רמקול Bluetooth הטוב ביותר בסך הכל
JBL Charge 5

הפרטים הקטנים
JBL קליפ 4 עם כבל טעינה
האנה סטרייקר / חנון איך לעשות
למען האמת, אחד הדברים האהובים עלי ב-JBL Clip 4 הוא כבל הטעינה. יש לו כמה הדגשים כתומים מסודרים וצד ה-USB-A הפיך! הקדשת תשומת לב כה רבה לפרטים בכבל מראה לי של-JBL היה אכפת מכל החלטה קטנה שנכנסה למוצר הזה.

פרט קטן נוסף שעושה הבדל גדול הוא הגיבוי המגומי. שכן כאשר אינך יכול לתלות את הרמקול, הגב אוחז במשטח עליו הו
א מוצב. הגומי גם משכך את הרעידות מה שמונע מכל שולחן שהוא יושב עליו לרטוט באותה מידה. אין לי חשש שזה ירקוד את עצמו מהשולחן שלי, ולמרבה הצער, אני לא יכול לומר על כל הרמקולים שבבעלותי.

גיבוי גומי על ה-JBL Clip 4
האנה סטרייקר / חנון איך לעשות
האם כדאי לקנות את JBL Clip 4?
בסך הכל, אני מאוד מרוצה מה-JBL Clip 4. הוא שווה את תג המחיר של $79.99, אבל אתה יכול למצוא אותו באופן קבוע במבצע בין $50 ל-$60. הקלות שהקליפ המשולב מביא לתחבורה ולהגדרה נהדרת, איכות הסאונד מרשימה לגודל, והפרטים הקטנים משפרים את החוויה הכוללת.

התקלות היחידות שנתקלתי בהן היו היעדר אפשרות סטריאו, חוסר תאימות של רמקול וקליפ שירוויח מכך שהוא טיפה גבוה יותר. בעיני, הנושאים האלה לא מתקרבים לעלות על ההצלחות של ה-JBL Clip 4. עבור רמקול עצמאי שהוא נייד ועמיד למים, אין אפשרות טובה יותר בחוץ.

הנה מה שאנחנו אוהבים
ביצועי אודיו
דירוג עמיד למים IP67
ניידות נוחה
חיי סוללה ארוכים
פרטי עיצוב
ומה אנחנו לא
אין מצב סטריאו או תאימות לרמקול
גובה קליפ מעט קצר
אין דרך לבדוק את מצב הסוללה

 

קרא עוד: רמקול jbl רמקול מיני אלחוטי Clip 4 סקירה

קרא עוד: רמקול jbl רמקול מיני אלחוטי Clip 4 סקירה והמלצה

עגלת קניות

תפריט נגישות

Scroll to Top