להזמנות חייגו: 053-3666642

סקירת JBL Flip 6: רמקול Bluetooth קטן ועוצמתי
הרמקול Flip האחרון של JBL מציע צליל משופר עם בס חזק יותר ובהירות כללית.

בעוד שהרמקול הנייד Flip העדכני ביותר, JBL Flip 6, לא נראה שונה בהרבה מה-Flip 5 מבחוץ, הוא ממשיך את המסורת של JBL לבצע שינויים קטנים ושיפורים לעומת דגמים קודמים. במקרה של ה-Flip 6, המשמעות היא איכות צליל משופרת, הודות לדרייבר הדו-כיווני (וופר וטוויטר) ורדיאטורים פסיביים כפולים שעוזרים לו לספק בס עמוק הרבה יותר ממה שאתם חושבים. החיסרון האמיתי היחיד שלו הוא שהוא קצת יקר ב-130 דולר (130 ליש\"ט, 210 דולר אוסטרלי). עם זאת, ה-Flip 6 הוא אחד מרמקולי המיני Bluetooth המעוצבים והטובים ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו.

8.3

צליל טוב מאוד לגודלו הקומפקטי עם דרייברים משופרים
עמיד לחלוטין למים ואבק (דירוג IP67)
חיי סוללה סבירים ב-12 שעות
לא אוהב
קצת יקר
אין יכולות רמקול
כמו ה- Flip 5 , שנשאר למכירה בכ-20 דולר פחות מהדגם הזה, ה-Flip 6 עמיד למים לחלוטין וניתן לטבול אותו בבטחה במטר מים עד 30 דקות. עם זאת, הוא גם מוסיף עמידות בפני אבק עם דירוג IP67. (המספר הראשון מתייחס לעמידות בפני אבק, השני למים.) חיי הסוללה זהים לאלו של ה-Flip 5 — היא מדורגת לעד 12 שעות של השמעת אודיו ברמות ווליום מתונות וטעינה באמצעות USB-C. ה-Flip 6 שוקל 1.21 פאונד (550 גרם) לעומת 1.2 פאונד (540 גרם) של Flip 5.

לכאורה, הרמקול נקרא Flip מכיוון שניתן להעמידו אנכית או להניחו אופקית. אני חושב שזה נשמע קצת יותר טוב אופקית, אבל זה לא הבדל גדול. אמנם הוא כולל דרייברים כפולים – הטוויטר חדש – זהו רמקול מונו. עם זאת, אתה יכול לקשר באופן אלחוטי שני Flip 6s יחד באמצעות אפליקציית JBL Portable עבור iOS ואנדרואיד כדי ליצור זוג סטריאו או פשוט להגביר את הסאונד. האפליקציה מאפשרת לעדכן את הקושחה של הרמקול ויש לה גם אקולייזר המאפשר לכוונן מעט את חתימת הסאונד. אתה לא באמת תוכל להגדיל את הבס הרבה, אם בכלל, אבל אתה יכול להדגיש מעט את הגבוהים והאמצעים.

jbl-flip-6-color-options
ה-Flip 6 מגיע במגוון צבעים.

JBL
ה- JBL Charge 5 המתקדם ($180) הוא רמקול גדול יותר באופן משמעותי שמסוגל להפיק צליל גדול יותר, לשאוב יותר בס ולהפיץ גאדג\'טים אחרים המופעלים באמצעות USB כמו טלפונים או אוזניות. אבל ה-Flip 6 הקומפקטי ידידותי יותר לנסיעות ו-JBL כל הזמן מצליח לשדל ממנו יותר בס ונפח. אנחנו מדברים רק על משהו בסביבה של 10 עד 20% צליל טוב יותר מה-Flip 5, אבל זה מורגש.

כמו כל הרמקולים האלחוטיים הקומפקטיים האלה, יש לו מגבלות. הוא אמנם נמנע מעיוות בווליום גבוה יותר, אבל אם תזרוק עליו רצועה מסובכת עם הרבה כלים מנגנים, הוא יחזיר מעט את הבס כדי למנוע עיוות.

לא היו לי בעיות עם נשירה והחיבור שלי היה בדרך כלל איתן. הרמקול משתמש ב-Bluetooth 5.1 ויש לו תמיכה ב-codec האודיו SBC ו-AAC, אך לא ב-aptX codec שתואם לסמארטפונים רבים של אנדרואיד (טלפונים אנדרואידים תומכים גם ב-AAC).

השוויתי את ה-Flip 6 ל-Bose SoundLink Flex (משמאל) ול-JBL Charge 5 (מימין).

כפי שצוין לעיל, ל-step-up Charge 5 יש יציאת USB המאפשרת לך להפוך את הרמקול לבנק חשמל ולהטעין את המכשירים הניידים שלך. ל-Flip Line מעולם לא הייתה תכונה זו. חסרה לו גם יציאת עזר לחיבור התקן שמע עם כבל ואין לו מיקרופון מובנה המאפשר פונקציונליות של רמקול. (ב-Charge 5 חסרות גם שתי התכונות האחרונות.) עבור רוב האנשים, זו לא תהיה בעיה. אבל אני מציין את זה כי יש כמה אנשים שרוצים להיות מסוגלים להשתמש ברמקול ה-Bluetooth שלהם כרמקול.

מלבד השוואת ה-Flip 6 ל-Charge 5, ביליתי גם זמן בהשוואה שלו ל- Bose SoundLink Flex , רמקול קצת יותר גדול שנמכר במחיר של 150 דולר. ה-Bose יצא המנצח מכיוון שהיה לו בימת סאונד קצת יותר גדולה וצליל נועז יותר בסך הכל. האמת היא שאם הייתם מקשיבים ל-Flip 6 בבידוד, הייתם חושבים שהוא נשמע ממש טוב לגודל שלו – יש לו איזון טונאלי נחמד בסך הכל. עם זאת, לאחר שהדלקתי את ה-SoundLink Flex, ההתלהבות שלי מהסאונד של ה-Flip 6 פחתה מעט. נשארתי מתרשם ממנו — זה בכלל לא רחוק מאחורי Bose — אבל בסופו של דבר העדפתי את הצליל של Bose. עם זאת, חלק מהאנשים עשויים להעדיף את העיצוב של Flip 6.

מחשבות אחרונות
ה-Flip תמיד נשא מחיר מחירון של כ-130 דולר, אבל לפני בעיות שרשרת האספקה ​​והלחצים האינפלציוניים של השוק הנוכחי, מחיר הרחוב שלו היה קרוב יותר ל-100 דולר ולפעמים אפילו פחות. כפי שאמרתי, הפגיעה היחידה ברמקול היא שהוא מרגיש מעט יקר. כשיש לך את ה-SoundLink Flex המצוין של Bose זמין עבור לא הרבה יותר ומותגים סיניים מתקדמים כמו Tribit מגישים אפשרויות במחיר טוב מאוד כמו MaxSound Plus בסביבות $50, ה-Flip 6 אינו ממוקם באופן אידיאלי מבחינת המחיר. ובכל זאת, מדובר במיני רמקול בלוטות\' מצוין שנכנס יפה לתיק גב או אפילו בכיס גדול (שרוך כלול) והסאונד שלו בהחלט גבוה מזה של קודמו.

 

קרא עוד: רמקול jbl רמקול אלחוטי JBL FLIP 6 דעה

 

קרא עוד: רמקול jbl רמקול אלחוטי JBL FLIP 6 המלצה

 

עגלת קניות

תפריט נגישות

Scroll to Top