להזמנות חייגו: 053-3666642

רמקול בלוטות\' JBL Flip 6 יושב ליד מזרקה קטנה.
סקירת JBL Flip 6
יורש מוצק ל-Flip 5

JBL Flip 6
ה-JBL Flip 6 מספק עדכון מוצק ל-JBL Flip 5 ודירוג ה-IP67 הוא שדרוג מבורך. אתה עדיין מקבל את צליל החתימה של JBL וזה קל כמו פעם לסנכרן את רמקול ה-Bluetooth הזה עם המכשירים שלך.
תאריך הוצאה
6 בדצמבר 2021

ממדים
17.8 x 6.8 x 7.2 ס\"מ

מִשׁקָל
544 גרם

מספר דגם
JBLFLIP6BLKAM

חסין מים
IP67

מה שאנחנו אוהבים
צימוד Bluetooth קל לשימוש
פלט חזק
נייד
טעינת USB-C
סאונד חתימה של JBL מתאים למסיבות
דירוג IP67
קשיח ועמיד
מה שאנחנו לא אוהבים
לא הכי טוב בהבחנה בין מכשירים
מצב סטריאו עובד רק עם רמקולי Bluetooth של JBL מאותו דור
אין מיקרופון
המותג JBL ידוע ברמקולי Bluetooth עמידים שמגיעים בקלות לנסיעה בטיולים או למסיבות בריכה, ונראה שה-JBL Flip 6 מוכן להמשיך את המורשת הזו. זה עדיין מרגיש הרבה כמו ה- JBL Flip 5 בסופו של יום, עם פרופיל מבנה וסאונד קשיח דומה, עם כמה שינויים קוסמטיים, ותצורת אודיו משופרת לכאורה.

האם ה-Flip 6 הוא שדרוג ראוי לסוס עבודה מנוסה? בילינו שבוע עם הרמקול הנייד הזה כדי לברר.

הערת העורך: סקירת JBL Flip 6 זו עודכנה ב-23 באוגוסט 2022, כדי לעדכן את העיצוב ולכלול אפשרויות חלופיות נוספות.

למי מיועד ה-JBL Flip 6?
מטיילים, רוכבי אופניים וחובבי שטח בטוחים יעריכו את השדרוג לדירוג IP67 כאשר הם מוציאים את ה-Flip 6 החוצה. באופן דומה, זמרי מקלחות ייהנו גם מהפלט הרועש מה-Flip 6 שמתגבר על צלילי הסביבה. אתה לא צריך להיות הרפתקן בחוץ או להתקלח ב-Sinatra כדי ליהנות מה-Flip 6: כל מי שרוצה רמקול Bluetooth קל לשימוש יגרום לרמקול של JBL לעבוד תוך זמן קצר.

איך זה להשתמש ב-JBL Flip 6?
רמקול בלוטות\' JBL Flip 6 יושב על חול רטוב ליד האוקיינוס.
ה-Flip 6 שורד טבילות לתוך מים מלוחים וחול לא נכנס מאחורי הגריל שלו, הודות לדירוג IP67 שלו.
רמקולי Bluetooth רבים אחרים של JBL נראו כך לפני ה-JBL Flip 6, ומסיבה טובה: זה עובד – שניים מהם נמצאים ברשימת רמקולי ה-Bluetooth הטובים ביותר שלנו , אחרי הכל. צילינדר עם רדיאטור בס פסיבי בכל קצה מאגף את הדרייבר והטוויטר באמצע ויוצר צינור יציב ומוצק. הוא שורד נפילות על המדרכה וגבולות של תיק נסיעות. עבור איטרציה זו, ה-Flip 6 מקבל לוגו \"JBL\" גדול יותר ועם זאת מינימליסטי יותר, שגם נשרט בקלות רבה יותר מהתג הקטן יותר ב-Flip 5. Nitpicks בצד, בסך הכל אתה מקבל את אותו מבנה וצורה עמידים כמו קודם.

ה-Flip 6 משדרג את דירוג ה-IPX7 מה-Flip 5 ל-IP67 מלא, מה שאומר שהוא כעת עמיד בפני מים ואבק. הרמקול שורד צלילות לתוך מי מלח, וחול לא נכנס מאחורי הגריל או דריברי הבס כמו שהוא עושה עם Bose SoundLink Flex . פגושים מפלסטיק מאפשרים לרמקול לקפוץ מעט במקום ליפול. זה טוב למניעת שקעים, אבל זה גם אומר שהאזורים האלה אוספים במהירות כתמים וסימנים. יש לולאת נשיאה קשורה ליד כפתורי ה-Bluetooth עם תאורה אחורית וכפתורי ההפעלה. ללולאה אין קליפ מובנה. עם זאת, אם הוא בסופו של דבר מתקלקל או נשבר, אתה יכול להתיר אותו ולהחליף אותו בעצמך. גם יציאת הטעינה של USB-C נמצאת כאן.

יד שלובשת כפפת עור שחורה לוחצת על כפתור ברמקול ה-Bluetooth JBL Flip 6 היושב על ספסל מתכת.
כפתורי השליטה של ​​ה-JBL Flip 6 אינם מוארים אחורית, אך הם מעוצבים בצורה שונה זה מזה וקלים ללחיצה – גם כאשר הם לובשים כפפות.
נשיאת ה-544g Flip 6 לא מרגישה כבדה מדי במהלך הטיולים שלי ברחבי העיר. זה לא גורר אותי למטה כשהוא מחובר לתיק או לז\'קט שלי. עם זאת, אם אתה הולך לטיפוס אינטנסיבי במעלה הרים קשים, זה עשוי להוסיף קצת יותר משקל ממה שאתה רוצה. הצורה עלולה להיות מביכה גם אם אתה נדחס דרך אזורים הדוקים. בנוסף, הרמקול מתפתל ומקפץ על רצועת הנשיאה שלו.

איך שולטים ב-JBL Flip 6?
כפתורי הבקרה נמצאים ממש מעל הלוגו. למרות שהם אינם מוארים אחורית, הם מעוצבים בצורה שונה בבירור זה מזה, כך שתוכל ללחוץ עליהם מבלי להביט למטה. הכפתורים מאפשרים לך להפעיל ולהשהות תוכן, לכוונן את עוצמת הקול, לדלג על רצועות ולהפעיל את PartyBoost. כל אלה יכולים להיות שימושיים הן במסיבות והן במהלך טיולים.

האם להוריד את אפליקציית JBL Portable?
צילומי מסך של אפליקציית JBL Portable לאחר סנכרון ל-JBL Flip 6 מציגים משמאל לימין את העמוד הראשי עם אקולייזר, התראה שה-JBL Flip 6 יכול לעשות מצב סטריאו רק עם עוד אחד מאותו רמקול, וה-PartyBoost פוּנקצִיָה..
ה-JBL Flip 6 משתמש באפליקציית JBL Portable כדי לתת לך אקולייזר ודרך נוספת לגשת ל- PartyBoost.
ה-Flip 6 משתמש באפליקציית JBL Portable (iOS/Android), לשעבר \"JBL Connect\", כדי לספק גישה לעדכוני קושחה ולמדריך למשתמש. בנוסף, אתה יכול להפעיל או לכבות את צלילי המשוב שהרמקול מפיק כאן. בתוך האפליקציה, תוכלו גם להפעיל את PartyBoost והשמעת סטריאו במקום להשתמש בכפתור הייעודי. שימו לב שסטריאו עובד רק עם שני רמקולים JBL מאותו דור. ה-JBL Flip 5 שלי מתחבר ל-Flip 6 עבור PartyBoost, אבל השניים לא יכולים לבצע השמעת סטריאו. אולי התכונה הבולטת ביותר בה האפליקציה מתהדרת היא אקולייזר בסיסי , המאפשר לך להתאים את העלים, הביניים והנמוכים.

חוץ מזה, לא קורה הרבה באפליקציה, אבל זה יכול להיות דבר טוב. סביר להניח שלא תצטרך לחטט בהגדרות לא ברורות כדי שהכל יעבוד כמו שאתה רוצה.

באילו קודקים בלוטות\' תומך ה-JBL Flip 6?
רמקול בלוטות\' JBL Flip 6 יושב על שולחן עץ לצד סמארטפון מימין ומצד שמאל צג, מקלדת ועכבר.
ה-JBL Flip 6 תומך ב-Bluetooth multipoint, אבל זה תלוי בעיקר במכשירים שלך למצוא ולהתחבר אליו.
ה-JBL Flip
6 משתמש ב-Bluetooth 5.1 ותומך רק בקודק SBC Bluetooth. בלוטות\' 5.1 גם נותן תיאורטית לרמקול טווח פנימי של 40 מטר, אבל זה בתנאים אידיאליים. כמו ה-JBL Flip 5, לרמקול הזה אין יציאת aux כדי להתגבר על החסרונות של רכיבי Codec של Bluetooth .

איך מחברים את JBL Flip 6?
זיווג ה-JBL Flip 6 הוא די פשוט. לחיצה על כפתור ה-Bluetooth ברמקול מכניסה את הרמקול למצב התאמה. לאחר מכן, תוכל לבחור בו במכשיר ההשמעה המיועד שלך. ה-Flip 6 תומך בחיבור לעד שני מכשירים בו זמנית באמצעות Bluetooth multipoint. עם זאת, הוא לא זוכר רשימה של מכשירים. במקום זאת, עליך לסנכרן תחילה למכשיר אחד, ולאחר מכן להוסיף אחר על ידי לחיצה על כפתור ה-Bluetooth ולאחר מכן בחירה ב-Flip 6 במכשיר השני. לאחר מכן, תוכל להפעיל ולהשהות תוכן באופן ידני בכל מכשיר. הרמקול ישכח את שני המכשירים האלה אם תתחבר גם למכשיר שלישי.

כמה זמן מחזיקה הסוללה ב-JBL Flip 6?
JBL טוענת שה-Flip 6 יכול להחזיק מעמד עד 12 שעות בסוללה טעונה במלואה. אתה מקבל כבל טעינה USB-C ל-USB-A בקופסה, אך ללא מתאם מתח. בדיקת הסוללה הסטנדרטית שלנו משתמשת במוזיקה המושמעת ברציפות עם רמת פלט מקסימלית של 75dB (SPL) הנמדדת במרחק של מטר אחד מחזית הרמקול. ה-JBL Flip 6 נמשך 9 שעות ו-25 דקות, מה שנופל מהטענה של JBL. זה מספיק כדי לעבור מסיבה בחוף הים או טיול של יום, אבל תצטרכו לקחת אותו הביתה כדי להיטען מחדש או להביא עמכם ערכת סוללות לכל דבר נוסף.

איך נשמע ה-JBL Flip 6?
ה-JBL Flip 6 בשחור על מצע של אבנים שטוחות.
ה-JBL Flip 6 עמיד בפני מים ואבק ורועש מספיק כדי לבדר מסיבת פטיו קטנה.
ב- SoundGuys שמנו לב שלרמקולי ה-Bluetooth של JBL יש תגובת תדר ספציפית , או \"סאונד חתימה\", וזה נשאר נכון עבור ה-Flip 6. ה-Flip 5 מגביר את הבס יותר מה-Flip 4, ונראה שה-Flip 6 נשמר זה במקום. בדומה לכל רמקול בלוטות\' אחר, הוא אינו מכוון לאודיופילים שמתאמצים לשמוע כל ניואנס במוזיקה שלהם. אם אתה לוקח בחשבון שה-Flip 6 מיועד לשימוש חיצוני ולמסיבות, סביר להניח שתפיק ממנו הרבה הנאה.

נמוכים, בינוניים וגאים
ג\'אמים של מסיבות כמו Rent by Big Freedia מתנגנים מצוין דרך ה-JBL Flip 6. הלהיט הזה של ניו אורלינס שואב את האנרגיה שלו מתווים נמוכים פורחים, וה-Flip 6 מפמפם אותם תוך שמירה על צלילות השירה של Big Freedia. באופן דומה, שירי בהנגרה כבדי תופים כמו Jugni נותנים לך פעימות דאנס מפעימות בעוד עריף לוהאר ונורן לאל נשמעים בבירור מעליהם.

רמקול בלוטות\' JBL Flip 6 יושב על משטח סלעי עם קו רקיע של עיר שטוף שמש הנראה למרחוק.
ה-JBL Flip 6 חזק מספיק לטיולים, מסיבות והתכנסויות בפנים ובחוץ.
בדומה ל-Flip 5, ה-JBL Flip 6 אינו משחזר צלילים גבוהים עם מידה רבה של בהירות. יש כאן כמה דברים שמשחקים, כלומר עיוות ומיסוך. ב- Jugni, הפעמונים והמצלתיים לא נראים רועשים כמו התופים והשירה. זה בולט עוד יותר בתוכן שכבות כמו Kaahe Chhed Mohe שבו התופים, השירה ופעמוני הקרסול של הרקדנים הופכים כולם לקשים לשמוע כשהם מנגנים בקונצרט.

JBL טוענת שהיא הוסיפה \"תצורת שמע חדשה\" ל-Flip 6 ומבטיחה בס, בינוני וגבהים מפורטים. עם זאת, ה-Flip 6 בהחלט נשמע דומה ל-Flip 5. הגדרת בדיקת הרמקולים שלנו עוברת כעת שיפוץ, אז נעדכן את הסעיף הזה ברגע שיהיו לנו נתוני בדיקה מלאים.

האם ה-Flip 6 מתגבר?
ה-Flip 6 מתגבר בקלות מספיק לטיולים רגליים, רכיבה על אופניים והאזנה לחוף. אתה יכול להעלות אותו כך שיתאים גם לפטיו או למסיבה מקורה. אבל אם אתה באמת רוצה להקים חדר מלא באנשים ולרקוד, תצטרך לנצל את התכונה של PartyBoost ולהוסיף עוד רמקולים.

המתן! משהו חסר:
חלק זה הוא בדרך כלל המקום שבו אנו מציגים תרשים תגובת תדרים כדי להראות לך בדיוק היכן פלט האודיו זורח והיכן טמונים החסרונות שלו. אנחנו עדיין מגהצים את מבחני הרמקולים הסטנדרטיים שלנו עם ציוד התמיכה המתאים כדי לעדכן את הבדיקות ואיסוף הנתונים שלנו. זה ייקח קצת כדי לקבל את הכל, אבל אנחנו נעדכן את הסקירה הזו (ועוד רבות אחרות!) ברגע שנצליח עם מדידות איכות צליל משופרות ועלילות ביצועים. אלה יתבררו על ידי אסתטיקת תרשים חדשה .

תודה על ההתייחסות אלינו, ואנו מקווים לראותך שוב לאחר שנסדר הכל.

האם אתה יכול להשתמש ב-JBL Flip 6 לשיחות טלפון?
JBL Flip 6 יושב על משטח משופע ליד קיר לבנים.
ה-JBL Flip 6 לא מחליק הרבה למרות צורתו הגלילית, כך שהצבתו על משטח משופע בחוץ אינה מדאיגה.
ל-JBL Flip 6 אין מיקרופון מובנה. למעשה, לאף רמקול JBL Flip לא הייתה תכונה זו מאז ה- Flip 4 .

 

קרא עוד: רמקול jbl רמקול אלחוטי JBL FLIP 6 המלצה

קרא עוד: רמקול jbl רמקול אלחוטי JBL FLIP 6 סקירה

עגלת קניות

תפריט נגישות

Scroll to Top