להזמנות חייגו: 053-3666642

מסלולים ואפליקציות

מסלולי מובייל המגן

חברת המגן עובדת בשיתוף פעולה מלא עם חברות טכנולוגיות כגון: אינטרנט רימון,אינטרנט אתרוג,מושגח פלוס וכושר פליי בכדי לספק לכם את ההגנה וההשגחה הנדרשת לכם,במחירים והחבילות הטובות והמשתלמות ביותר בארץ!

בחנות האפליקציות של המגן  רימון,אתרוג,מושגח פלוס וכושר פליי תמצאו מאות אפליקציות שעברו סינון והגנה,ומותאמות לטלפון כשר אנו דואגים באופן סדיר לרענן ולהוסיף לחנות אפליקציות נוספות. במידה וחסרה לכם אפליקציה שאתם צריכים, הרגישו בנוח לפנות אלינו, אנו נבדוק את בקשתכם ובמידה ויהיה ניתן לסנן ולהגן, אנו נעלה את האפליקציה לחנות המגן. אנו מבצעים באופן שוטף בדיקה של כל האפליקציות וזאת בכדי לוודא כי אינן מציגות תכנים שאינם הולמים. במידה ואנו מזהים אפליקציה שמציגה תוכן בלתי ראוי, אנו דואגים לבצע חסימה של אותו תוכן תוך שמירה על תקינות העבודה באפליקציה.

ברכישת מכשיר סלולרי כשר,מקבלים את חנות האפליקציות שלנו(מעל 3000) לשימוש ולעזרה.

מסלולי הגנה סמארטפון

 

מגן הכסף מובייל

מסלול מגן הכסף: טלפון כשר עם ווטסאפ ובחירת הלקוח של אפליקציות(ניתן לבקש מהמתכנת כמה שרוצים בהתקנה ראשונית) בנוסף גישה ל-25 אפליקציות שימושיות: ווטסאפ,וויז,בנקים,קופות חולים ועוד… 

לרכישת מכשיר לחץ כאן!

מגן הזהב מובייל

מסלול מגן הזהב: טלפון כשר עם ווטסאפ+דפדפן כרום מסונן טעון לשנה ובחירת הלקוח של אפליקציות(ניתן לבקש מהמתכנת כמה שרוצים בהתקנה ראשונית) בנוסף גישה ל-25 אפליקציות שימושיות: ווטסאפ,וויז,בנקים,קופות חולים ועוד… 

לרכישת מכשיר לחץ כאן!

מגן פרימיום מובייל

מסלול מגן פלטיניום: מכשיר סמארטפון כשר ומושגח,מאפשר גישה לכל האפליקציות בחנות הגדולה כולל אפליקציות פרימיום(ספוטיפיי,יוטיוב מיוזיק ואפליקציות מיוחדות לפי בקשת לקוח) וואטסאפ,וויז,בנקים,קופות חולים .

חנות גדולה ומגוונת.

בנוסף סייר מוגן פיצ\'ר מדהים המכיל בתוכו עשרות קטגוריוץ עם יכולת כניסה ישירה לאתר האינטרנט שלהם בצורה מאובטחת(לדוגמא בלחיצת כפתור ניתן להיכנס לביטוח לאומי,משרד התחבורה ועוד מאות אתרים)

לרכישת מכשיר לחץ כאן!

מעוניינים להצטרף? חייגו עכשיו!

058-3681825א

עגלת קניות

תפריט נגישות

Scroll to Top