להזמנות חייגו: 053-3666642

צריכים סמארטפון כשר ומוגן?

סמארטפון כשר מושגח ומוגן מבית המגן הגעת למקום הנכון אצלנו תוכלו למצוא מגוון סמארטפונים כשרים העונים על הצרכים שלכם ממיטב החברות בעולם, במחיר  הכי משתלם בארץ, כשאנחנו מצהירים מחיר הכי משתלם בארץ  זה מכמה סיבות:

  1. רכשתם סמארטפון כשר במגן יש לכם אפשרות למגוון תוכניות להתאמה אישית לרבות מגן הכסף בה תוכלו לרכוש רשיון לכל החיים למגוון אפליקציות לפי בחירה אישית.

הסמארטפון הכשר  מגיע לאחר שטכנאי מוסמך הכשיר אותו במעבדה מסונן ומוגן ומוכן לפעולה, המכשיר מפוקח וההגנה  ברמה הגבוהה ביותר  שלא ניתן לפריצה ולא ניתן לאיפוס!!!בכל רגע נתון צוות המתכנתים והמפתחים עומלים יום ולילה בכדי לחסום כל פירצה אפשרית.

  1. המכשיר תומך בסים רגיל מכל החברות בארץ, תוכלו להישאר עם הקו שלכם ולהמשיך להנות מסמארטפון מתקדם וכשר.
  2. כל מכשירי הסמארטפון הכשר המומלץ מגיעים אליכם עם משלוח מהיר לכל הארץ.
  3. אצלנו תמצאו מגוון תוכניות לסמארטפון כשר ללא דפדפן עם חנות אפליקציות כשרה עם דפדפן מסונן או עם חנות מותאמת במיוחד בשבילך או בשביל ילדך. אתם מקבלים חנות ללא פריצות, אלימות, ללא דפדפן אינטרנט(למי שלא רוצה דפדפן מסונן), בלי גוגל, ללא יוטיוב, בלי רשתות חברתיות, סנכרון מלא של שירותי גוגל, אנשי קשר, גוגל דרייב ועוד..
  4. כל המכשירים שלנו חדשים לגמרי באחריות יבואן רשמי, כולם נבדקים ע\"י הצוות לפני המשלוח,  כל אביזרים מקוריים
  5. אצלנו תקבלו תמיכה טכנית מלאה ושירות  בווטסאפ גם לאחר המכירה אנחנו כאן בשילכם.
  6. מגוון מחירים לכמויות
  1. ניתן לרכוש מגוון אביזרים נלווים בהנחות משמעותיות.

סמארטפון כשר מתקדם – הבחירה במגן

סמארטפון מתקדם מהדרין לחלוטין, ללא תשלום חודשי במסלול מגן הכסף, משלוחים מהירים עד הבית לכל הארץ!

המגן טכנולוגיות  בשיתוף פעולה עם חברות רבות וטובות בתחום סינון והגנה  עושים מהפכת מחירים הכי משתלמת בארץ בכל הקשור לסמארטפון כשר וגם לטלפונים כשרים.

מידע כללי על מערכת המגן

במכשירי החברה הכשרים של חברת המגן אנחנו מתקינים מערכת  טכנולוגית וסינון חזקה ואמינה, אשר מסתנכרנת  עם הסמארטפונים של חברת סמסונג העולמית ברשיון KNOX  בפיתוח שנערך שנים הצלחנו לייצר  מערכת סינון  והגנה מהטובות בארץ, מערכת שפועלת בצורה מהירה במיוחד, ללא תקלות, בלי אף שינוי בחוויית השימוש במכשיר וללא פרצות או אפשרות פריצה.

כבר משלב ההתחלה שמנו את עיקר הדגש ביצירת מערכת הגנה כשרה שלא תפגע בחוויית המשתמש ובמהירות המכשיר.

כל המכשירים שלנו  באחריות יצרן מלאה, ללא פגיעה ב הסוללה,או במהירות המכשיר  ללא תקלות וקריסות.

בנוסף, שירות הלקוחות והתמיכה שלנו בווטסאפ נותן מענה לאלפי לקוחות המגן מדי יום.

ישנם אלפי חרדים  שומרי תורה ומצוות שצריכים להשתמש בסמארטפון בשימוש יומיומי חלקם תלמידי חכמים המחזיקים במקביל גם טלפון מקשים כשר ,הצורך בסמארטפון כשר משמש אותם  ככלי לצרכים יומיומיים כמו  דואר,מייל, ווייז, בנקים ואתרים שונים שמצריכים גישה לאפליקציות, חלק מהנשים העובדות גם כן  זקוקות לסמארטפון כשר לצורך עבודתן, בכדי שיוכלו להנות מנפלאות הטכנולוגיה בגדרי ההלכה.

מחקר ופיתוח חברת המגן

לאחר שנים רבות של מחקר, תכנון, פיתוח, בנייה ועבודה על שיתוף פעולה ייחודי צוות  הפיתוח והתכנות הבכיר של סמסונג לבין צוות הפיקוח שלנו, פיתחנו את מערכת הסינון המתקדמת ביותר בעולם. המערכת מאושרת על ידי וועדה פנימית שלנו הבודקת ובוחנת מספר אספקטים להגנה גבוהה. המערכת היחידה המשולבת בתוך המכשיר באישור רשמי של סמסונג ולכן אינה משפיעה על אחריות היצרן או על ביצועי המכשיר בכל דרך שהיא. המערכת מנוטרת כל הזמן ע\"י צוות המתכנתים במגן, כך שכל לקוח עסקי יכול להיות בטוח שיש טלפון כשר לחלוטין בכיסו. טלפון כשר עם אפליקציית בינון והגנה המערכת היחידה שמציעה שירות מהיר וזמינה בטכנולוגייה ייעודית המותקנת במכשיר, ומאפשרת לכל הלקוחות לשלוח הודעות שירות לקוחות 24 שעות ביממה בווטסאפ ולקבל מענה כמעט מיידי ומקסימלי בסוף יום העבודה. עשרות אלפי לקוחותינו ברחבי הציבור החרדי נהנים מסמארטפון כשר ומומלץ שעובד בצורה חלקה וחלקה, ללא נפילות או טעויות המאלצים אותם לנקוט בפעולות חוזרות ונשנות כדי לפתור אותם, מבלי לפגוע בחוויית המשתמש המקורית של מכשיר, טלפון כש
ר. סמארטפונים כשרים מבית המגן סלולרי כשר בהשגחה פרטית. 

כחלק בלתי נפרד מהחשיבה שלנו על הניסיון והיעילות של שימוש  ההגנה לקהל לקוחותינו, הדגשנו פיתוח מסלולי סינון שונים המאפשרים ללקוחותינו לבחור בדיוק את המסלול המתאים לצרכיהם ומתאים ביותר להשקפת העולם שלהם.

סוגי מסלולים והגנה לבחירתך:

לשם כך פיתחנו 4 מסלולים שונים:

כל מכשירי הסמארטפון שלנו יבואן רשמי,

 עוברים תהליך חסימה וסגירת דפדפנים פנימיים, רשתות חברתיות ופריצות אבטחה( רמת הגנה גבוה מצד אחד וגמישה לצרכי הלקוח מצד שני). 

לאחר מכן טכנולוגיית המגן יושבת בחומרת המכשיר בשלוש שכבות של הגנה  השומרות על מהירות המכשיר. 

לכם נותר רק לבחור איזה סוג רשיון תצטרכו: 

& מסלול מגן הכסף :

מכשיר סמארטפון כשר ומושגח לכל החיים! 

ניתן לבחור מגוון אפליקציות בבחירה אישית 

בנוסף חנות כשרה מצומצמת ב\"ה תמצאו מגוון אפליקציות שימושיות:

ווטסאפ,וויז,בנקים,קופות חולים ועוד…

 ללא דמי מנוי חודשיים!

מנוי הבסיס שלנו  שמקבלים ברכישת אחד ממכשירי החברה.

& מסלול מגן הזהב:

מכשיר סמארטפון כשר ומושגח,מאפשר גישה לכל  האפליקציות בחנות הכשרה פרימיום שלנו:

וואטסאפ,וויז,בנקים,קופות חולים ועוד…

בנוסף סייר מוגן פיצ\'ר המאפשר להיכנס למאות אתרי אינטרנט מאושרים לפי קטגוריות. 

 עלות שנתית 75₪ רשיון לכל השנה! 

מסלול מגן פרימיום:

הופך את מכשיר הסמארטפון לטלפון כשר ומושגח,מאפשר גישה לכל  אפליקציות בחנות כולל

סייר מוגן+דפדפן מסונן מבית כושר פליי

וואטסאפ,וויז,בנקים,קופות חולים ועוד…

עלות שנתית 120₪ רשיון לכל השנה! 

לאחר שנה אם אתם לא מעוניינים לחדש את אחד מרישיונות הפרימיום,  המכשיר עובר אוטמטי

למגן הכסף, סמארטפון כשר ומוגן עם האפליקציות שישנם על המכשיר ללא דמי מנוי! 

\"סמארטפון

סיכום:

בדרך זו, כל משתמשי הסמארטפונים יכולים ליהנות באמת ממכשיר המותאם לצרכיהם ולאורח חייהם. 

בנוסף, אנו מציעים שירות מיוחד ללקוחות עסקיים המעוניינים בסמארטפונים מוגנים בנפרד לעובדי החברה או הארגון. לקוחות עסקיים נהנים מאפשרויות התאמה אישית ברמת דיוק גבוהה באמצעות טכנולוגיות האבטחה והפרטיות המתקדמות בשוק, נקודות קצה ממוטבות ומיתוג אישי על המסך והאחורי של המכשיר. אחד היתרונות הגדולים של מערכת המסננים שלנו הוא שניתן להתקין אותה מרחוק בכל סמארטפון סמסונג חדש או משומש (עם מערכת הפעלה אנדרואיד 9 ומעלה). זה הופך אותו למכשיר נייד מוכשר, שלם, רגוע ומאובטח, עם נציג שירות שינחה אותך לאורך כל התהליך, מבלי לצאת מהבית ומבלי שתצטרך לקנות מכשיר חדש. יתרונות המערכת על פני טלפונים ניידים כשרים. יתרונות בלעדיים אלו הפכו את החנות שלנו למערכת הסינון הנבחרת בקרב הקהל המסורתי והציבור החרדי. עשרות אלפי לקוחותינו פועלים כשגרירים, וממליצים בכל פה על האיכות והיציבות של המערכת שלא הורגת את הסוללה ואת ביצועי העיבוד של המכשיר, על הסינון המושלם שאין בו פגמים או הפרות, ובכך נותן לכל יהודי אדוק הזדמנות להבטיח שבבעלותו טלפון כשר לחלוטין, לחוויית המשתמש ללא בעיות וללא שגיאות, המאפשר לכל משתמש, יכולות המכשיר ללא טעם לוואי והכשרות המעודנת החורגת מראשיתו בהרי קודש, נוצרה לאחר הבנה מעמיקה ומעמיקה של התחום ומחקר מעמיק על העמקת מערכת הסינון, מה שהופך את מערכת החותם והניטור הכשרות לאמיתית יותר ומתהוות לחיים בכל הדברים הקטנים. 

עגלת קניות

תפריט נגישות

Scroll to Top